Auto Group 2015

Продажба на половни возила

Контакт

За нас

10

Години

Искуство

Како врвен салон за автомобили посветен на извонредноста, ние се гордееме со испораката на врвни возила и исклучителна услуга за клиентите. Нашето патување започна со страст за автомобили и визија за редефинирање на автомобилското искуство. Денес, стоиме како доверливо име во индустријата, нудејќи разновидна палета на висококвалитетни возила за да ги задоволиме потребите и желбите на секој клиент.

  • Нашата мисија

    Во Ауто Груп 2015, нашата мисија е да го направиме вашето искуство со купување автомобил беспрекорно, пријатно и незаборавно. Ние разбираме дека купувањето возило е значајна одлука и ние сме посветени да ви обезбедиме поддршка и експертиза потребни за да го направите вистинскиот избор.

  • Нашата визија

    Додека гледаме кон иднината, нашата визија е да продолжиме да бидеме успешни во автомобилската индустрија, поставувајќи нови стандарди за задоволство на клиентите и квалитет на возилото. Се стремиме да бидеме дестинација за поединци и семејства кои бараат не само автомобил, туку и исклучително искуство во возењето.

Погледнете ги нашите најнови објавени возила

Peugeot 208

Уникатен модел со највисоко ниво на опременост

2019 година

Јавете се

Skoda Karoq

Уникатен модел со највисоко ниво на опременост

2020 година

Јавете се

NISSAN QASHQAI

Уникатен модел со највисоко ниво на опременост

2019 година

Јавете се

Контакт

Телефон

+389 71 866 806


Адреса

Методија Андонов Ченто бр.2

Северна Македонија

Пишете ни

autogrup2015@gmail.com


Loading
Your message has been sent. Thank you!
Loading
Your message has been sent. Thank you!